04 Mayıs 2013

Ttnet Adsl Mağduriyeti!

Telefonla aranıp internet hızımın 5 tl farkla iki katına çıkacağı ve hattımın bunu desteklediği söylenmesine karşın hattımın ertesi gün bunu desteklemediği bana yetkililer tarafından söylendi tarife değişikliği yapmam istenmekte taahhüt konuşmasında telefon kayıtlarında da faturama 68 ytl geleceği belirtildi fakat ben bu hizmetten yararlanmadım ve bu şekilde bir yanlış bilgilendirme bulunmaktadır.

Şu an internet bağlantım sağlanamamakta.internetimin kullanamadığımdan dolayı hak ihlali olduğunu da düşünmekteyim bu tip doğru bilgi elde etmeden teknik altyapıya sahip olmamasına karşın var olduğunun söylenmesinden ve internetimi kullanamamamdan dolayı ortaya çıkan hak ihlalinin karşılanması.

Ufuk 470 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön