20 Mart 2013

Ttnet ADSL Hızım 0.5 Mbit'e Düşürüldü!

ADSL hızımız 0.5 MBit e düşürülmüş. Destek hattını aradığımızda bize adil kullanım kotasını aştığımız için hızımızın düştüğü söylendi.

Sözleşmede yazan Adil Kullanım kotası aşıldığında 3mbit'e düşeceği idi. Bu konuyu yetkiliye aktardığımda ise yetkili cevap veremedi. Arıza kaydı alın o zaman dediğimde ise sistem bozuk sonra arayın dedi.

İnternetten takip ettiğim kadarıyla bir çok kişiye aynı uygulama yapılmış. Koskoca Ttnet'in bu şekilde kullanıcılarını mağdur etmesi ve yasal zorunluluklarını yerine getirmemesini kınıyorum.

Konu ile ilgili olarak BTK ( Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu ) Telekominikasyon iletişim başkanlığına dilekçe vereceğim. Lütfen aynı durumda olanlarda dilekçe versin.

Volkan 45 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön