15 Nisan 2015

TTNET ADSL Hattımın Açılamaması!

Abone olduktan sonra tarafım müşteri hizmetlerince verilen ADSL şifresi ile internet bağlantısını sağlayamadım. Modeme girmeme rağmen ADSL şifresini kabul etmiyor modem. Bu konuda TTNET ile yaptığım 5-6 görüşme neticesinde ya şifrenin bayi tarafından değiştirileceği bilgisi verilerek yanlış yönlendirildim, ya bir ekibin gelerek yardım edeceği bilgisi verilerek boşa bekletildim.

Sonuç itibariyle mesaiyi sonlandırdık ve internetim hala yok. TTNET çağrı merkezinde çalışanlar o kadar kolay asılsız beyanda bulunabiliyor ki, nasıl olsa bir sonraki aramada kendilerinin karşıma çıkma ihtimali olmayacağına güvenerek görüşmeyi sonlandırmaya odaklanıyorlar. TTNET'in hizmet anlayışı bu ise olmaz olsun.

Hüseyin 366 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Hüseyin'in Teşekkür Mesajı16 Nisan 2015

    Öncelikle yukardaki tavsiyeyi 3 gündür uygulamama rağmen sonuç alamadığımdan buraya yazdığımı belirteyim. Bugün sabah TTnett tarafından, Şikayetvar.com'a yazdığım şikayet nedeniyle arandım. Sorunumu dinleyen hanımefendi çözüm için döneceğini söyledi. Bir süre sonra Telekom müdürlüğünden arandım. Ve şifremi benim talebimle değiştirdiler. Şifre değiştirme sonrası yeni şifre ile internet bağlantısı sağlandı. Sonrasında hem Telekom müdürlüğünden hem ttnet'ten aranaraks orunun giderildiği teyit edildi. Şikayetvar'a yazmam üzerine alınan aksiyonun daha önce alınamamasının kurum içerisinde değerlendirilmesinde fayda görüyorum. Bugün alınan aksiyon ve sorunun çözümüne katkıları nedeniyle ilgililere teşekkür ediyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön