06 Ocak 2014

TTNET ADSL Başvurumuz İptal Edilmiş, Bilgilendiren Yok!

TTNET'e yılbaşından önce kampanyadan faydalanmak için TTNET şubesinden internet için başvurduk, ertesi gün yetkili geldi apartmanda kutu yok, Türk Telekoma gidecek başvuracaksınız dedi. Biz de başvurduk, bugün yarın kutunun bağlanacağını söylediler fakat yılbaşından sonra bir hafta geçti hala internet yok.

TTNET' i aradığımda bana başvurumun kutu olmama sebebi ile iptal edildiğini yaptığımız tüm işlemleri yenilememiz gerektiğini söyledi. Başvurumuz iptal ediliyorsa, neden bilgilendirilmiyoruz. Türk Telekom'la işlerini TTNETneden kendisi halledemiyor. Başvurumuzla ilgili gereken işlemlerin bir an evvel halledilmesini talep ediyoruz.

İlkay 45 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön