14 Aralık 2013

TTNET ADSL Bağlantıda Kopma ve Hız Sorunu Var!

Öncelikle yaklaşık olarak 5 gündür beni rahatsız eden ve karşılık alamadığım bu konuyu şikayet etmeye karar verdim. Yalın ADSL kullanıyorum 6-7 Aydır 8 mbite kadar ve bu süre zarfında Adsl hızım 8 mbite kadar geliyor ve kopma yaşamıyordum lakin son 5 gündür Adsl bağlandım sürekli kopuyor 5 dk da bir ve adsl hızıma modem arayüzünden baktığımda aralıklarla değişiyor. Yani 5 mbit 6 mbit arasında oynuyor 5 gündür sürekli arıyorum değişen bir şey yok.

Bir ara hattım desteklenmediğini söylediler. Güldüm. 6-7 Aydır 8 mbit hızla 7/24 saat İnternette olup da kopma yaşamadığımı ve son 5 gün içinde mi desteklemediğini söyledim. Bir cevap alamadım. Sorun gitmezse hukuki yönden şikayet edeceğim TTNET'i.

Ufuk 85 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk 15 Aralık 2013

    Çok güzel Yardımcı Oldular gerçekden Sebebi İse 5-6 Aydır Kopma ve Hız sorunu Yaşamadan 8mbit kullandığım İnterneti 4 Mbite düşürdüler hız testinde ise 3 mbit oluyor Gerçekden Harika Yemin Ederim Sinirden Patlamak Üzereyim Artık uğraşmıcam TTnete Her ay verdiğim 60TL yerine Gerekirse avukata milyarlar veriririm ama Huhuki olarak Şikayet Açacağım. Anlamadığım Tek Şey 5-6 Aydır en Ufak Sorun yaşamadım Fakat Son 1 Haftada Yaşadığım Bu sorun.. Aynı Hat Kutusundan İnternete giren komşularım 8mbitden giriyor ama benim hızım düşürülüyor..

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da i[email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön