19 Mart 2013

Ttnet Adsl Aboneliğimi İptal Etmemiş!

2012 Eylül ayında Beylikdüzü Türk telekom Müdürlüğüne Adsl ve telefon hattımın iptali için başvuruda bulundum. telefon hattım iptal edildi ama Adsl aboneliğimin devam etmekte olduğunu öğrendim. Daha sonra oturduğum ikametgaha yakın olan Avcılar Türk Telekom Müdürlüğüne gidip konuyla ilgili dilekçe yazdım.

Eylül ayından bu yana Adsl aboneliğime ait faturalandırma devam etmektedir. Cep telefonuma sms ile 109046383 numaralı şikayetimin sonuçlandırıldığını bildirdiler. Ama teyit etmek için Beylikdüzü Türk Telekom Müdürlüğüne gittiğimde sonuçlanmadığını Beklemem gerektiğini söylediler. Konuyla ilgili yanlışlığın bir an önce düzeltilmesini istiyorum.

Servet 256 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği ve problem ile ilgili bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Servet21 Mart 2013

    Sorunuma cvp bekliyorum bbir yetkili geri dönüş yapsın

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön