13 Kasım 2013

TTNET Adsl Aboneliği Sırasında Yeterince Bilgilendirmedi!

Yaklaşık bir sene önce 2012 - Eylül ayında 0312 357 71 93 no'lu telefona Adsl abonesi olmak istedik, iki yıllık taahhütle ilk iki ay ücret ödemeden aylık 45 + 5 = 50 TL'lik ücret karşılığında iki yıl boyunca kullanacağımız bilgisi verilmesine rağmen 2013 - Eylül ayında sonra faturam 113 TL gelmiştir.

Müşteri hizmetlerine durumu anlattığımda ise ilk bir için indirim verildiğini bu sebepten faturanın bu güne kadar düşük geldiği bundan sonra böyle 93 TL civarı geleceği söylendi. Abone olurken eksik bilgilendirildiğim için tüm suçun TTNET'de olduğunu düşünüyorum bu tarifemin daha düşük olana indirilmesi yada indirimin taahhüt sonuna kadar devamını istiyorum.

Sıttık 39 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön