22 Nisan 2013

Ttnet Adreste Oturmadığım Halde Şahsıma Gönderilen Faturalar!

Başka bir semte taşınacağımdan dolayı 2007 yılında Türk Telekom Müdürlüğüne giderek aboneliği devam eden telefon hattımı kapattırdım. Aynı hatta bağlı olan ADSL aboneliğimi de kapattırmak istediğimi ilgili memura bildirdim.

Ancak bana "telefon hattı kapandığında zaten ADSL hizmet alamayacağımı ve internetin de telefon hattı ile birlikte otomatik olarak kapanacağı" belirtildi ve başka bir işlem yapmama gerek olmadığını bildirdi.

Ancak bir süre sonra yeni adresime icra takibi geldi. Araştırmalarıma göre kullanmadığım halde Ttnet bana 5 tane daha fatura düzenlemiş ve ödenmediği için icra takibi başlatmış. İcra takibi devam ettiğinden hakkımın korunması adına bu takibin kaldırılmasını istiyorum.

Osman 19 Okunma

Cevaplar

 • Osman29 Nisan 2013

  TTNET sorununumu çözmüştür. İlgililere teşekkür ederim, bu türlü yanlışlıkların tekrarlanmamasını umarım.

 • Osman24 Nisan 2013

  TTNET tarafından "..konuyla ilgili inceleme ve değerlendirme amacıyla ilgili birime aktarılmıştır." şeklinde mail gönderilmiştir. Sonucu sabırsızla bekliyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön