20 Ağustos 2014

TTNET Adresin Bulunmadığı Gerekçesiyle Başvuru İptali!

11.08.2014 tarihinde TTNET müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşme sonucu TTNET Hızı Keşfet Sınırsız Hipernet kampanyasına başvuruda bulundum. Taahhütnameyi imzaladım modemi aldım. Şimdi bana adresin hatalı olduğu başvurumun iptal edileceği bilgisi verildi. Üstelik modemi de kendim gidip iade edecekmişim.

Müşteri hizmetleriyle görüştüm adresimin doğru olduğunu teyit ettik. Sahada gezen adam kotasını doldursun diye kuruluma gitmeyip adresi bulamadım diye düşünmekten başka yol yok heralde. Müşteri temsilcisi başka, supervisorü başka biri beklemede biri iptal her aradığımda başka bilgi veriyorlar. Adrese tekrar gelelim diyen yok.

Emre 114 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ağustos 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Emre22 Ağustos 2014

    İkinci bir başvuru sonrasında hat kurulumu yapıldı bu seferde sinyal ile ilgili bir problem yaşandığı bilgisi verildi. Hala hizmet alamamaktayım.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön