08 Nisan 2013

Ttnet Adres Değişikliğinden Sonra İnternet Hala Bağlanmadı!

Adres değişikliği nedeniyle telefon hattımın nakil işlemleri tamamlandıktan sonra 2 gün içerisinde internetin bağlanacağını söylediler. Hattın bağlanmasının üzerinden 11 gün geçti hala internetimiz bağlanmadı. Ttnet müşteri hizmetlerini her gün arayıp Şikayet bildirisi bırakmamıza rağmen ve her seferinde bize dönüş yapılıp süreç hakkında bilgi verileceği söylenmesine rağmen bugüne kadar hiçbir şekilde geri dönüş yapılamadı!

Acilen aranıp süreç hakkında bilgi verilmesini ve sorunun hemen çözülmesini istiyorum. Ayrıca internet kullanamadığım günlerin faturadan düşülmesini istiyorum zira 11 gündür kullanamadığım internet için 1 aylık sınırsız internet faturası ödemem mantık dışı olur!

Tuğba 35 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön