04 Şubat 2014

TTNET Adres Değişikliği Talebimiz 12 Gündür Yapılmıyor.

TTNET yetkili bayiinden 24.01.2014 tarihinde yapmış olduğumuz adres değişikliği başvurusu hala sonuçlandırılmadı. Bayiiden en kısa zamanda telefonla randevu alınarak adrese gelineceği söylendi. TTNET müşteri destek hattına 12 gün içinde 3 kere başvurmamıza rağmen herhangi bir yardım göremiyoruz, 8 gün içinde yapılacak, 3 gün içinde yapılacak gibi cevaplar veriliyor.

Gelinecek zaman için randevu verilmesi talebine yardımcı olunmuyor. 12 gündür ne olacağı belirsiz bir süreci bekliyoruz. Herhangi bir sonuca ulaşacağına inancım da kalmadı. Bu süre içinde kullanmadığımız süre faturadan düşürülerek, son faturayı ödeyip üyeliğimizin başka koşul olmadan iptal edilmesini istiyoruz.

Sercan 86 Okunma

Cevaplar

 • Sercan06 Şubat 2014

  TTNET müşteri hizmetlerinde her aradığımızda farklı cevaplar vererek, ne kadar ciddiyetsiz bir kurum olduğunu göstermiştir. 01 Şubat tarihinde hiç bir bilgilendirme yapılmadan eve gelindiği iddia edilerek Nakil başvurumuz iptal edilmiş. Bu yüzden de suçu bize atarak başvuru yaptığımız 25'inden itibaren interneti kullanmadığımız halde faturamız tekrar işlenmeye başlanmış. Faturanın işlemesinin durdurulması için tekar nakil başvurusu yapılmasını istediler. Çagrı merkezi üzerinden nakil başvurusunu tekrar yapılmaya çalışılınca da bu sefer nakil olan yerde hipernet var nakil ettiğiniz bölgede fibernet var bu yüzden modeminizi değiştirmeden nakil işlemi alamayız, turk telekom merkezinden nakil başvurusu yapmanız gerekiyor gibi yanlış bir bilgiyle yine işe yokuşa sürdüler. Elimizdeki modemin de adsl modemi olduğunu bildiğimiz için tekrar arayıp bunun doğruluğunu teyit etmek istediğimizde bu bilginin doğru olmadığı sistemde iki yerde de adsl altyapısı olduğunu söylediler. Tekrardan çağrı merkezi üzerinden başvuru yaptık fakat yine bize bir randevu tarih ve saati verilmedi. Güya gelmeden önce aranacağımız yine söylendi. KISIR DÖNGÜ devam ediyor! İlk seferde olduğu gibi yine haber vermeden gelinerek nakil işleminin iptal edileceğine eminin. İptal edilmek istendiğimizde de kendi hatalarını bizim üzerimize attıkları için taahhüt cayma bedelini ödemeden iptal etmeyeceklerini bildirdiler. TTNET müşterilerini mağdur etmeye devam ediyor, ya kullanmadığımız internetin faturalarını ödemeye devam edeceğiz ya da yüksek cayma bedelini ödetecekler...

 • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Sercan04 Şubat 2014

  Buradan gördüğüm kadarıyla musteri destek hattındaki ilgisiz tavır burada da devam ediyor. Telefon hattında da bütün sorunlara aynı cevaplar verilerek, burada da bütün müşterilere aynı standart cevaplar yazılarak. Bu işin çözümü için problemin kaynağına inecek bir muhatap bulamıyorum. Teknik servisten 12 gündür hiç bir dönüş olmuyor

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön