01 Temmuz 2014

TTNET Adil Olmayan Tarifler Sunuyor.

Öncelikle TTNET'i 7,8 yıldır kullandığımı söyleyebilirim. Yıllardır fiber gelecek diye bekledik.Ve geldi. Ancak bizim sokağımıza gelmedi. Anlıyorum elemanlarınız yok çıkardınız özelleştikten sonra yetişemiyorsunuz da, kotaya adil kullanım kotası koyuyorsunuz dimi?

E o zaman tarifeyede adil kullanım miktarı koyun. Fibernet 49 lira, benim kullandığım 8 mb 44 lira... Arasında ki uçurumu görüyorsunuz dimi. Haksızlık yarısının da yarısı bir tarife kullanıyorum ancak 5 lira indirimle kullanıyorum.En azından 8 mb kullanmak zorunda kalan bizlere 20 liralık bi tarife verin.

Muhammet 410 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön