29 Temmuz 2015

TTNET Adil Kullanımdaki Hız Sınırı.

İnternet hizmetimin adil kullanım kotasını doldurdum ve hızınız 3 Mbps'ye düşürüldüğü hakkında uyarı mesajımı aldım. Bundan sonra indirme işlemlerim neden 3 Mb/saniye olarak değil de 300 kilobyte/saniye oluyor? Download hızını dediklerinin onda biri daha fazla düşürülüyor. Sizin uyguladığınız bu sistem diğer servis sağlayıcıların da bulunmamaktadır. En kısa sürede sizdeki aboneliğimi sonlandıracağım.

Metin 166 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi30 Temmuz 2015

    Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi29 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön