29 Temmuz 2015

TTNET Adil Kullanımdaki Hız Sınırı.

İnternet hizmetimin adil kullanım kotasını doldurdum ve hızınız 3 Mbps'ye düşürüldüğü hakkında uyarı mesajımı aldım. Bundan sonra indirme işlemlerim neden 3 Mb/saniye olarak değil de 300 kilobyte/saniye oluyor? Download hızını dediklerinin onda biri daha fazla düşürülüyor. Sizin uyguladığınız bu sistem diğer servis sağlayıcıların da bulunmamaktadır. En kısa sürede sizdeki aboneliğimi sonlandıracağım.

Metin 167 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Temmuz 2015

    Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön