22 Ağustos 2014

TTNET Adil Kullanım Kotasının Dolması Sonrası Gelen Sözde 3 Mbps'lik Hız!

Adil kullanım kotasını aşmamla birlikte internet hızımın 3 mbps olması gerekirken benim internet hızım fotoğraflarda da görüldüğü gibi 1.30,1.40 mbps arası değişmektedir. Zaten kotayı aşmadığım 15 gün boyunca da TTNET ile iletişime geçmemize rağmen internet hızım o zaman zarfı içerisinde dahi hiçbir zaman 8 mpbs'ye ulaşamamış 3-4 mbps hızda kalmıştır.

Buna rağmen hala kampanya diye aranılmasından gına geldi artık (Belkide sırf bunun için bu seviyelerdedir bu hız bilemem artık). Boş aramalarla vaktimin çalınması taraftarı değilim.Bu sorunun mesaj kaynağına ulaştığı vakit çözüme kavuşturulmasını istiyorum ki bu hızla gerçekten 60 liralık faturayı ödemek parayı çöpe atmaya eşdeğer gibi bir şey.

Davut 1.447 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ağustos 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön