25 Mart 2013

Ttnet Adil Kullanım Kotası ve Hız!

Ttnet 8Mbit kullanıcılarına 50 GB adil kullanım kotası koyduğunu hepimiz biliyoruz. Ne var ki ay başından sonra bu kota sıfırlanmakta ve ilk 1 hafta içerisinde yoğun bir internet kullanıcısı iseniz bu kota hemen dolmakta. Bu kota dolduktan sonra kullanım hızınız "3 Mbit'e kadar"a düşüyor.

Dün önce Ttnet'in kendi hız testini daha sonra onaylı bir web sitenin hız testini yaptıktan sonra yaklaşık olarak 30 sn. fark ile çıkan sonuçlar birbirinin 3 katı. Yani Ttnet 3 katı daha hızlı iletişim sağladığını iddia ediyor fakat külliyen bir asılsız. Dün N**** E. ADSL Destek Asistanı ile yaptığım "gereksiz" görüşmede bu konu ile ilgili bir mutabakat sağlayamadık. Ve hala daha eksik hizmet almaktayım.

Batuhan 68 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön