TTNET Adil Kullanım Kotası Uygulaması!

Oğuz C. |

Sınırsız internet ismi altında aslında hiçte sınırsız olmayan interneti koyup saçma sapan işlere bulaşıyor bu sözüm ona büyük şirketimiz. Bitmeyen bir şey için, kullandıkça eksilmeyen bir şey için 50 gb/ 75 GB gibi sınırlar koymuş. Her şey internet ortamına dökülmüşken ve internet kullanımı bu kadar yaygınlaşmışken 50/75 GB lar kime yetiyor? Tekrarlıyorum, kullandıkça azalan bir şey olsa yine bir nebze tamam denecek. Ama kullandıkça bitmeyen bir şey. Ha kimse bana 'efendim fazla yoğunluk oluyor hatlarımız kaldıramıyor. ' demesin. Adama sorarlar ayın 1inde herkese paket hızında verince kimsenin interneti kopmuyor da ayın sonuna doğru mu kopacak? Kur mu bu inişli çıkışlı olsun. Yazık.

Etiketler :

Adil Kullanım Kotası Bağlantı Hızı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Eylül
  17:17

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 03 Eylül
  10:56

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.