11 Haziran 2013

Ttnet Adil Kullanım Kotası Sınırsız Ama Kotalı!

Adil kullanım kotasını aştığım için internetimi yavaşlatan Ttnet, neden aşmadığım zaman hızımı artırmıyorsunuz ya da neden faturamdan düşmüyorsunuz? Zaten sınırsız internet diye bir paket satıyorsan bunun kotası nasıl var olabiliyor? yaptığınızın iş ahlakı nerede? Yanıltılıyor muyuz sınırsız alıp "ADİL"kullanım kotası ile kesintiler yaşayarak? bunun adaleti ne?

Şimdi yapacağınız şey beni arayıp hızınızı yükseltmek için şu paketi almalısınız demek ve beni daha pahalı bir pakete yöneltmek. Bense sınırsız internetimi sınırsız kullanmak istiyorum yanıltılmak değil!

Tuğba 112 Okunma

Cevaplar

  • Tuğba 12 Eylül 2014

    aynı problemler hala sürüyor. maalesef bir hata yaparak taahhütümü yeniledim. ancak biter bitmez başka bir sağlayıcıya geçiş yapacağım. bu kesintilerden bıktım artık.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Haziran 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Haziran 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön