TTNET Adil Kullanım Kotası Oyunu!

Emre Ç. |

İnternetimiz yavaş geldiği için 24 mbps ye geçtik, modemimiz uyumlu olmadığı için gidip 250 TL'ye
ayrıca modem de aldım. Fakat bu gizli kota yüzünden internetimizi sürekli olarak 3 mbps kullanıyoruz. Yani 10 gün hızlı 20 gün yavaş. Aman videoları 720P'de izlemeyelim, yok download yapmayalım. Fakat soran olursa internetimiz çok hızlı!

Madem 3 mbps kullanacağım o halde neden yükselttim? İnternetten download yapamayıp, yüksek çözünürlükte video izleyemeyeceksem, internet hızlı olmuş olmamış ne fark eder? Kaldı ki Dünya üzerinde en pahalı interneti biz ödüyoruz, bari aldığımız hizmet bir şeye benzesin. Tüm Türkiye'yi bu hile ile kandırıyorlar ama bir kişide çıkıp bununla ilgileneceğiz demiyor.

Etiketler :

Adil Kullanım Kotası Bağlantı Hızı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre Ç.
  13 Haziran
  20:23

  Bir kere arandım, başkada dönüş olmadı. Müşteri hizmetlerini aradım beni arayan kişinin yetkili olduğunu düşünerek. Beni arayan yetkili kişiyle görüşmek istediğimi söyledim. Bana kağıttan zaten bildiğim şeyleri tekrar ettiler. Çözüm yöntemleri aylık 73gb kullandığımı söylemek oldu. Şaşırtıcı derece ustalar bu kotaları söylemekte.

  Beni aramaları zaten gereksiz, konuşarak çözülebilecek bir durum değil bu. Kendileri acilen şirket politikalarını bu konuda değiştirmelidirler. Maalesef ki Türkiye de rakipleri yok. o nedenle istediklerini yapmakta özgürler. Nasılsa bize mecbursunuz gibi bir politika ancak Türkiye görülen bir durum.

  Çözüm; kotalar kaldırılsın elbetteki demiyorum altyapınız bunu kaldıracak güçte değil. Fakat en azından arttırılabilir. Hızlı internet kullananlara internetleri ile doğru orantılı kotalar verilebilir. İnternetin az kullanıldığı saatlerde kotalar azaltılabilir. 24 mbps kullanan birisine 75 GB kota gerçekten üzücü ve komik bir durum. 2015 deyiz ve Dünya bu 75 in çok ilerisinde.

  Bu tüm Türkiye\'nin sorunu yalnızca benim değil, o nedenle beni aramayın. Bunu değerlendirme zahmetine girecekseniz bu şekilde ele almalısınız. Tüm abonelerinize iyi hizmet verebilme adına, aldığınız parayı hak edebilme uğruna bunu yapmalısınız.

  Saygılar.

 • 13 Haziran
  16:07

  13.06.2015 tarihinde yapılan aramalarda müşterimize ulaşılamamıştır. SMS ve e-mail ile bilgilendirme sağlanmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 12 Haziran
  15:20

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.