24 Aralık 2014

TTNET Adil Kullanım Kotası İle Gelen Sorun!

Adil kullanım kotasını aştığım için hızımın düştüğünü söylediler, ancak daha önce kotayı aşmadığım halde de hızımın 3 MB' i geçmediğini söyledim. Onlarda dalga geçer gibi bir cevap verdiler "daha önce aramalıydınız vede her ayın 1 'inde modemi açıp kapatınca hızımın tekrar yükseleceğini söylediler" daha önce niye söylemediniz böyle yapmam gerektiğini diye sorduğumda "daha önceki konuşma vs. Ulaşamıyoruz" diyerek şunu söylemek istediler "yapacağımızı yaptık boşuna çabalama". Kendi hatalarını kullanıcıların üzerine yıkarak hatayı telafi etmek yerine kurtulmaya çalışıyorlar. Bu hiçbir ahlaka uymayan bir davranış. Yaptıkları hatayı telafi etmelerini bekliyorum! TTNET'teki Türk kelimesini hak etmiyorlar!

Oğuzhan 241 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Oğuzhan 26 Aralık 2014

    Kesinlikle ne kontrol etmişler ne de telafiyle ilgili bir şey yapmışlar yaşattıkları sorunu yine benim üzerime yıkmaya çalıştılar tamamen aynı şeyleri söylediler sizin gibi bir firmanın Türkiye de Türk kelimesi ile düzenbazlık yapması tam bir utanç kaynağı! !

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön