08 Mayıs 2013

Ttnet Adil Kullanım Bedeli!

Ttnet adil kullanım bedelim dolmadığı halde internet hızımı 3 mbps olarak düşürdü. Oysa daha kotamın sıfırlanması üzerinden 7 gün geçti ve ilk günün sabahı kotamda 3 GB download değeri gördüm. İnternetimi ilk kez o sabah açmıştım. Adil kullanım bedeli uyarısı geldiğinde çektiğim ekran görüntüsü ve kota değerim ekte bulunmaktadır. AKB dolmadan hızımın düşürülmesi işlerimin yavaşlamasına neden oluyor. Ekteki dosyalar göz önüne alınarak Ttnet'in yaptığı bu duruma bir son vermesini istiyorum.

Yasir 67 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön