26 Şubat 2015

TTNET Adil Kullanım Adı Altında İnternet Hızımın Düşürülmesi.

TTNET adil kota kullanımı adı altında insanları daha pahalı internet paketi almaya yönlendiriyor son 3 ayda bu uygulamayla mağdur edilmekteyim. 2 ay son 5 gün kala internet hızını düşürdüler ve Facebook'a dahi doğru dürüst giremedim bu uygulamayı bu defa şubat ayının ortasında yaptılar yani 15 gün kullandığım internet güya 50 GB geçmiş ve hızımı düşürmüşler böyle bir saçmalık olabilir mi?

15 gün içerisinde 50 GB kullanmak neredeyse imkansız bunun için sürekli bilgisayar başında olmanız gerekir ayrıca ben TTNET'e geçiş yaptığımda beni bu konuda bilgilendirmediler ve sözleşmede de böyle bir şey yok.

Oral 254 Okunma

Cevaplar

  • Oral 27 Şubat 2015

    TTNET ile görüşmemiz çözüme ulaşmamıştır. Şikayetim hala devam etmektedir. Bu uygulama insanları mağdur etmektedir herkesi bu uygulamaya karşı duyarlı olmaya çağırıyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön