18 Ağustos 2014

TTNET Adil Kotadan Bahsediyorlar Adil Olmayan Ücret Alıyorlar.

Adil kotadan bahsediyorsunuz. Pekala adil olalım hadi. Bana 8 Mbit'e kadar internet hizmeti veriyorsunuz ve bunun karşılığında benden 69 lira taahhütlü ücret alıyorsunuz. 50 gb adil kota sınırı koyuyorsunuz bu paraya. Ve ben bu adil kotayı aşarsam benim hızımı 3 Mbit'e düşüyorsunuz. Ve bunu da adil kotayı aştığım için yapıyorsunuz. Peki o zaman şunu sorayım.

Bu kadar adaletli olan TTNET neden adil kotayı aştığımda hızımı düşürüyor da, bu düşürülen hız kadar para almıyor ? Neden benden 8 mbit bile olamayan 8 Mbit'e kadar olan kısmı 3 mbit verirken hala onu tahsil ediyor ? Bu ne kadar adil bana bunu anlatın ? Madem adillikten neden vermediğiniz hizmetin parasını tam alıyorsunuz ? hadi adil olalım.

İbrahim 1.598 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ağustos 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • İbrahim22 Ağustos 2014

    ee bilgilendirme yapılamadı hala

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön