01 Şubat 2014

TTNET Açma Kapama Ücreti!

Bilgisayarımı açtığımda önceden bir hatırlatma yapılmaksızın faturamı ödemediğim için hattın kapatıldığı ve faturamı ödemem halimde 19 TL açma ücretinin de tarafıma yansıtılacağı yazıyordu. Faturamı ödememe rağmen aynı günün akşamında sesli yanıt sisteminden fatura hatırlatması yapıldı. Bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradığımda ısrarla 19 TL'nin tarafımdan ödenmesi gerekeceği söylendi.

Müşteri hizmetlerine yazılı olarak da şikayet ettim ama tek yaptıkları ödemeniz gerekiyor demek oldu. Süreler ve önceden hatırlatma yapılmasıyla ilgili hukuki haklarım gözardı ediliyor. Bunlardan sonra bile hala daha aynı hatırlatma telefonuma sesli yanıt olarak geliyor.

Aynur 28 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön