17 Mayıs 2013

Ttnet Açma Kapama Ücreti!

Ttnet firmasının açma kapama bedeli olan 19 tl ücretin alınmasından şikayetçiyim. Açma kapama işlemi sadece bir server pc'den yaptıkları abone numarasını yazmak ve bu abonenin portalını Ttnet sayfasına yönlendirmek ve bundan sonraki abonenin internete bağlanmak istediğinde sürekli bu sayfanın açılmasını sağlamak toplam yapılan işlem 1 dk bile bulmaz iken 19 tl nin tamamı ile haksız bir kazanç olduğu düşüncesindeyim. Bu konudan tamamıyla şikayetçiyim. Uygun bir maliyet ile bu işlemlerin yapılacağına inanmaktayım.

Süheyl 133 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön