16 Mayıs 2013

Ttnet Açma Kapama Ücreti!

Ttnet'ten yeni aldığım adsl hattına ait 3 adet ödenmeyen faturam olduğundan dolayı hattın kapatıldı (bunu ödenmemesinin nedeni benden çok Ttnet çünkü normal fatura gelmiyor e-posta gelmiyor) zaten gecikme faizi uygulamakta olan Ttnet benim şahsıma hiç bir uyarı mail vb. bir bildirim yapmadan hattımı kapatmıştır.

Bugün itibariyle faturalarımı ödedim ama hattımı açma ücreti olarak ta 15 TL'yi faturama yansıtacaklarmış. Buradan Ttnet'e soruyor nasıl bir işlem gerçekleştiriyorsunuz ki bunu bana 15 tl olarak yansıtıyorsunuz. Böyle bir şirket politikası olur anlamıyorum bu konunu bir çözüme kavuşması için bu şikayeti yazıyorum.

Fatih 3.410 Okunma

Cevaplar

  • Fatih23 Mayıs 2013

    Sağ olsun TT net gerçekten çok ilgilendi şikayetimle bende onlara gereken nezaketi gösterip TT netteki bütün ADSL ve telefonlarımı kapattıracağım elimden geldikçe de yakın çevremi diğer hizmet sağlayıcılara yönlendireceğim göz göre göre 38 TL mi benden çalan bir kuruma bende gereken desteği vereceğim.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön