17 Nisan 2013

Ttnet Açma Kapama Ücreti 19 TL!

Mart ayında 2 gecikmeli faturamdan dolayı gece 2 de internetim kesildi 5 dk içerisinde kredi kartımda faturalarımı ödedim dün gelen faturamda biraz fazlalık olduğunu hissedip müşteri hizmetlerini aradım 3-4 tl gecikme ücreti ve 19 tl açma kapama ücreti olduğunu ve bu konuda yapabilecekleri birşey olmadığını söylediler arkadaşım sen zaten gecikme ücretini almışsın açma kapama ücreti de nedir yahu sanki evime gelip işlem yaptınız bu kadarda olmaz sorun yıllardır ttnet kullanıyorum ilk defa kesildi hattım bu hareketten dolayı daha ttnet kullanmayacağım. Sorun 19 tl değil saf yerine koyulmamız.

Aptullah 17 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön