12 Haziran 2014

TTNET Açma Kapama Ücreti!

Geçen ay faturayı ödemedik diye kapandı. Kapandığı gün hemen ödeme yapıp açtırdık. Bu ay ki faturaya 23 tl açma kapama ücreti yansıtmışlar. Bu haksız kazancın iadesini, aksi taktirde tüketici derneğine müracaat edeceğimizi, akabinde de yeni yasadan yararlanıp TTNET'i interneti ve telefonunu kapatacağımı beyan ediyorum.

Muz Cumhuriyetine çevirdiniz bu ülkeyi! Haksız kazanç sağlamakla. Gecikme faizi neyse ödüyoruz. Bu açma kapama ücreti neyin nesi. Yeter artık vatandaşın cebinden çekin elinizi.

Veysi 368 Okunma

Cevaplar

  • Veysi 12 Eylül 2014

    hlas Armutlu Tatil Köyü Yöneticileri biz #devremülk sahiplerini bilgilendirmeden ve devre zamanında mülkün kullanım hakkı tamamen bana ait iken benim kullanmadığım zamanlarda gönderdiğim vekilden de benim ödediğim yıllık 295 tl aidatın dışında, 150 TL vekil aidat ücreti alındığını öğrendim. Bu hukuksuz uygulamadan vazgeçilmemesi ve alınan vekil aidatının iade edilmemesi durumunda Tüketici hakem heyetine gideceğimi bildiriyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön