01 Nisan 2014

TTNET Açma Kapama Ücreti

Firmanın uzun zamandır müşterisiyim. 24 aylık taahhüt vererek aboneliğimi devam ettirdim. Sorun şu firma faturama açma kapama ücreti yansıtmış. Bende arayıp itiraz ettim. Borcunu ödemediğiniz için yansımış dediler. Bu ara benim hattım hala açık ve kullanıyorum. Madem borcumu ödemedim kapatın hattımı ve açmayın. Neden kapatıp açarak böyle bir ücret yansıtıyorsunuz.

Amaç müşterilerini koyun olarak gören TTNET bu şekilde vatandaşı soyuyor. Bende taahhüdüme rağmen hattımı kapatmalarını istedim. Bu sefer de gidip ıslak imza ile dilekçe vereceksiniz dediler. Vakit bulamadım gidip hemen kapattıracağım. Bu art niyetlilere daha fazla pirim vermeyeceğim.

İsa 619 Okunma

Cevaplar

  • İsa 03 Nisan 2014

    Bilgilendirme yapıldı. fakat biz bu ücreti sss alırız şeklinde. Arkadaşlar aman bulaşmayın hele hele taahhüt asla yapmayın tavsiye etmem.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön