15 Nisan 2013

Ttnet Açma Kapama Ücreti!

Ben Ttnet abonesiyim. Bugün ttnet'ten bir mesaj geldi faturam 83 tl olarak yansıdı ttnet'e telefon ettiğimde 19 tl açma kapama bedeli adı altında para alındığını söylediler. Ttnet'in bu çağda insanlardan sudan sebeplerden topladığı paraları şiddetle kınıyorum. Yasal dayanağı nedir bilemiyorum. Yetkililer bu konuyla ilgili çözüm sunmazlarsa Ttnet aboneliğinden ayrılacağımı.

Millet dünyada interneti neredeyse ücretsiz kullanma noktasına gelmişken yada çok cüz'i paralar öderken zaten fahiş fiyattan sattıkları internet in birde açma kapama parası 20 tl olması akıl alır bir şey değil kullandığım internetin 3/1 fiyatı dır .sanki eve gelip sayaç kapatıp açılıyor. Zaten sistem otomatik...

Ersin 13 Okunma

Cevaplar

  • Ersin 22 Nisan 2013

    hiç bir şekilde dönüş yapılmamıştır ve bilgilendirmede yapılmamaıştır ..ttnet in bir ayıbıdır..

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile 13.04.2013 tarihinde görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön