14 Mart 2013

Ttnet Açma Kapama Bedeli Kesiyor!

Açma ücreti altında 19TL kesen Ttnet yetkililerine şu soruları sormak istiyorum.
1) Haftada bir kaç kez beni arayıp 24 aylık abonelik yapmanın ne kadar avantajlı olduğunu anlatan ekip neden beni "faturanızı ödemezseniz 19 TL açma ücreti alırız" diyerek bilgilendirmiyor?
2)19 TL lık açma ücreti haksızlık değil midir?3)"Bu ücreti ödememek için hattımı açtırmayacağım başka bir internet sağlayıcısına geçeceğim.

Ya da tamamen kapatıp sadece fatura borcumu ödeyeceğim. "dememe rağmen "faturanıza yansıtırız" denmesi bunun açma ücreti değil fatura unutma cezası olduğunu göstermez mi?
4)"Sadece internet hizmetiyle alakalı açma ücreti yıllık ortalama 80 milyon liralık rant sağladı. "haberi doğrumudur?

Osman 85 Okunma

Cevaplar

 • Osman 16 Mart 2013

  ben buraya konuyla alakalı hiç bişey yazmıycam ama onlar yine kopyala yapıştır aynı yazıyı yolluyacaklar. Müşterimizin ilgili yazısı üzerine tarafımıza bıdı bıdı bıdı bıdı yazsana oraya " bir düğmeye basıp kapattığımız interneti bir düğmeye basıp geri açtığımız için 19 tl almayı gönlümüz el vermedi. Ahde vefadan geri iade ediyoruz diye"......

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Osman 14 Mart 2013

  Hiç de yardımcı olunmadı "faturanızın arkasında bu ücretin alınacağı yazıyor" demişsiniz de e fauranın arkasını yollamıyorsunuz bize. Ben yine de şunu merak ediyorum "Benim internetimi madem borcumdan kapattınız açmayın o zaman böylece açma ücreti alamazsınız." dediğim halde "Biz bunu yinede alırız." ın mantığını biri bana açıklasın.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön