11 Haziran 2015

TTNET Açma-Kapama Adıyla Yasal Olmayan Bir Para Alıyor!

TTNET faturamı geç yatırdığım için bana 19 TL açma kapama ücreti yansıtıldı. Araştırmalarımda daha önce aynı durumdan mustarip abonelerin TTNET müşteri temsilcileriyle yapmış olduğu görüşmede bunun yasal olmadığı söylenmiş fakat bu iptal edilmemiştir.

Açma kapama ücreti olan 19 TL'nin tarafıma iadesini istemekteyim.

Abonelik sözleşmeleri yönetmeliği Açma-kapama bedeli madde 14 - (1) Fiilen kesilmeyen hizmetler karşılığında tüketiciden açma-kapama, kesme-bağlama ve benzeri isimler altında herhangi bir bedel talep edilemez. Elektronik haberleşme sektöründe faaliyet gösteren sağlayıcılar ise tüketiciden hiçbir şekilde açma-kapama ve benzeri isimler altında herhangi bir bedel talep edemez.

Levent 144 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 13.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön