01 Nisan 2013

Ttnet Açılmayan İnternet Hattına Fatura!

Bundan bir yıl kadar önce taahhütlü Ttnet aboneliği başlattım. Bir ay kadar önce eşimin işi gereği başka bir şehre taşındım. Türk telekom telefon hattımın naklinin şu aşamada yapılamadığını alt yapıda problem olduğunu söyledi. Bu sebeple telefon faturamı işlem çözülene kadar dondurdular. Fakat aynı ilgiyi internet hizmetinde göremedim Ttneti defalarca aramama rağmen sürekli aynı şeyleri söyleyip durdular;

1) Taahhüt imzaladığım için internet aboneliğimi donduramayacaklarını.
2) Türk Telekomun yaptığı fatura dondurma işlemini yapamayacaklarını,
Bu sebeple benim hatam olmayan, tamamen Türk Telekomdan kaynaklanan bir sebepten ötürü kullanamadığım İnternet'in faturasını ödemek zorunda bırakılıyorum.

Aysu 30 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön