09 Temmuz 2015

TTNET Acil Çözüm İstiyorum!

Bahse konu arıza ile ilgili olarak defalarca müşteri hizmetleri elemanları ile yapılan görüşmeler sonucu ve müdahaleleri ile gelen ekiplerin müdahalesi çözüm olamadı. Ekip içinden çıkamayınca bina tesisatını suçlayıp çekip gitti. Geçici olarak çektiğim yeni kabloya rağmen durum değişmedi. Çünkü yıllardır kullandığım kablo dün çalışırken bir gün sonra çalışmaz duruma gelmesi için kablonun darbe alması lazımdır, öyle bir durum yoktur. Ayrıca aynı hattaki telefon kesintisiz çalışıyor. Çektiğim yeni kabloya rağmen durumda değişiklik olmamıştır. Bütün bu olumsuzluklara ve mağduriyetime karşın firma 71,75 TL'lik faturayı geciktirmeden göndermiştir.
Arızamın çözülmesini, faturamın iptalini.

Kemal 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Temmuz 2015

    Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön