25 Ekim 2013

TTNET Aboneyi Zorla Tutmaya Çalışıyor!

2 yıl önce TTNET abonesi oldum. Geçen yılda 6 aylık ücretsiz Tivibu abonesi oldum. Tivibu aboneliğimi sanırım 4-5' nci aylarda tüm ekipmanı( Tivibu ya ait fiber modem de dahil) geri vermek sureti ile iptal ettirdim. 28 Ağustos 2013 te taahhüdüm bittiği için eylül ayı sonunda TTNET aboneliğimi sonlandırmak için Telekom Kütahya müdürlüğüne müracaat ettim.

Bana verilmediği halde VDSL modem verilmiş gibi ücreti talep edildi, taahhüdüm bitmiş olmasına rağmen önce 1 yıl daha var sonra 2-3 ay dediler. İster istemez sanki beni zorla abonelikte tutmaya çalışıyorlar diye bir düşünceye kapıldım.

Ömer 56 Okunma

Cevaplar

  • Ömer26 Ekim 2013

    Bana herhangi bir bilgilendirmede bulunulmamıştır.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön