11 Haziran 2015

TTNET Abonesi Olmadığım Hatta Fatura SMS'i Gönderiyorlar.

"Değerli müşterimiz, 70***806 Numaralı aboneliğinizin 52,25 TL olan faturasını 15/06/2015'e kadar ödeyebilirsiniz. Ödeme yaptıysanız mesajı dikkate almayınız. "

İnternet aboneliğimi kapattırmama rağmen her ay düzenli olarak bana yukarıda yazılı olan SMS' i gönderiyorlar, bu bak ilerde senin yakana yapışacağız, yüklü miktarda paranı alacağız cebinden mi demek oluyor, bilemiyorum.

Defalarca fiyasko ötesi müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlatmama rağmen, yetersiz, müşteri memnuniyetinin M'sini bilmeyen 'insanlar' hep az bekleyiniz bir üst birime yönlendiriyorum dediler. Artık içinde TTNET kelimesi geçen bir cümle duysam midem bulanıyor.

Şaban 300 Okunma

Cevaplar

  • Şaban 14 Haziran 2015

    Şu an telefonum açık arayın lütfen vereyim gerekli bilgileri, ama bana abonesi olmadığım bir şey için fatura gelmesin rica ediyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Haziran 2015

    12.06.2015 tarihinde yapılan aramalarda müşterimize ulaşılamamıştır. SMS ve e-mail ile bilgilendirme sağlanmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön