16 Kasım 2013

TTNET Abonesi Olmadığım Halde Telefonuma Borç Mesajı Gönderiyor!

Birisi benim telefon numaramı vermiş TTNET'e durmadan borcunuz var ödeyin hattınızı kapatacağız diye mesajlar geliyor. Sonunda kapatmışlar kurtulduk diye sevinirken hala mesajlar geliyor.

7010924935 Hesap numarası her kiminse arayın sabit telefonundan gerçek telefon numarasını isteyin bıktım sizin mesajlarınızdan. Müşteri hizmetleri birşey olmaz diyor ben de biliyorum olmaz da atmayın kardeşim bana mesaj istemiyorum. İnsan olan anlar.

Seydi 76 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön