22 Haziran 2015

TTNET Abonesi Olmadığım Halde Beni Avukata Vermiş.

TTNET kullanmadığım halde abonesi olmadığım halde beni faturalandırıp avukata vermiş sormadan araştırmadan ilgilenmeden böyle bir şey olamaz!

Dilan 155 Okunma

Cevaplar

 • Dilan21 Temmuz 2015

  22 Haziran'da yazılmış müşteri ile görüşme yapılmıştır diye ama ne bir görüşme var ne bir şey üstelik 1 ay geçmiş üzerinden bekliyorum bir yanıt gelir diye nafile tüketici heyet hakemine gideceğim!.

 • Dilan25 Haziran 2015

  Bilgilendirmeyi söylüyorum: Hizmet numaranızı biliyor musunuz cevaben hayır dedik çünkü hizmet almadığımız için haliyle hizmet numarasına sahip değiliz 1 yıl olmuş üstüne üstlük neden avukatlık olduğumu neden hizmet alamadığımı neden böyle bir saçmalık yapıldığını açıklayacaklarına aramış hizmet numaranızı öğrenin deniliyor yine saçmalık yine saçmalık!

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Haziran 2015

  Müşterimiz ile 23.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Dilan23 Haziran 2015

  Evet eminim dönersiniz tarafıma dönen tek merci avukatlık bürosu. Üstelik sizin suçunuzken ben çilesini çekiyorum şaka gibisiniz ya defalarca aradım defalarca kayıt oluşturdum bi Allah'ın kulu da bi kere arayıp dönüş yapmadı yapmıyor 1 yıl olacak Temmuz'da 1 yıldır uğraşıyorumElit ekip denen ekip saçma insanlardan oluşuyor gittik deniliyor ancak ne gelen var ne giden zamanındaki ilgisizlik yüzünden şimdi canım sıkılıyor neden avukatlık olayım ya ben kullandığım her hizmetin bedelini ödeyen bir tüketiciyim ama hizmetini aldığım!.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Haziran 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön