10 Şubat 2015

TTNET Abonelikle İlgili Yanlış Bilgi.

Başka bir firmada İnternet aboneliğim bulunurken TTNET' den aradılar. Kullandığım sabit telefon ile ilgili olarak 25 TL ve verdiğimi bu vergi internet hizmetinin içerisine yansıtacağını ve toplamda 44 TL ödeyeceğemin bilgisini verdi.

Aynı modemle de devam edeceğimisöyledi. Bende diğer firma ile aboneliğimi sonlandırdım. 45 TL'de ceza faturası yedim. TTNET aboneliğime geçtiğimde diğer firma modemi geri aldı. TTNET' den modem istediğimde bana ayda 4 TL'ye 24 ay taksitle modem sattı. Faturam 48 TL geldi. Sabit telefonunda fiyatta hiçbir değişiklik olmadı. 42,50 TL faturada sabit telefonuma geldi. Müşteri hizmetlerini aradığımda böyle bir kampanya olmadığını söyledi. Mağdur olan ben oldum.

Ahmet 40 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön