13 Temmuz 2015

TTNET Abonelik Yenilerken Türk Telekom'dan Arıyoruz Diyerek Habersiz İşlem Yapıyorlar.

Türk Telekom'dan internet abonesiyim. Hizmet numarası. 189***053. Geçen mayıs ayında (mayıs 2015) aboneliğimi, bana bilgi vermeden taahhüt karşılığı yenileyeceklerini söylediler. Oysa benim bireysel ya da kurumsal abonelik yapıldığından haberim yok.

Şirket vergi numarası olarak t. c. Kimlik numaramı yazmışlar. Vergi dairesini ise kendi kafalarına göre benim bilmediğim bir vergi dairesi yazmışlar ve beni kurumsal olarak abone yapmışlar. Ben tesadüfen Türk Telekom müşteri hizmetlerini bir fatura teyidi için aradığımda oradan vergi dairesini güvenlik için sorduklarında cevap veremeyince anladım. Eğer bu taşeron şirket ise ondan değilse Türk Telekom'un kendisinden şikayetçiyim ve davacıyım.

Murat 78 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Temmuz 2015

    Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön