11 Ağustos 2014

TTNET Abonelik Sözleşmesine Uymuyor.

Yeni üye olduğum aboneliğimi farklı bir adrese aldırmak istedim. Transfer gerçekleşince 16 mbps'den 8'e düşürülüyor ve 24 ay - THK - Sabit ücret indirimi olduğu halde fatura 39 tl den 59 tl oluyor. Bilgilendirmede yapılmıyor sözleşmesine uymuyor. 24 ay üye olmanın ne anlamı kalıyor ?
Üyeliğimin kapatma bedeli alınmadan iptalini istiyorum.

Paketinizde Sunulan Ücretsiz Ürün ve Servisler 24 ay - THK - Sabit ücret indirimi THK Erişim Ücreti TTNET Alo (THK) Konuştukça Öde.

Turhan 363 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Ağustos 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön