11 Şubat 2014

TTNET Abonelik Kapatma ve Fatura İşlemi

1894664199 no'lu hizmet numarası olan ınternet bağlantımın yaklaşık 6 ay kadar önce iptal ettirmiş olmama rağmen, ıslak imza olmdiği gerekçesiyle hattım tekrar aktif hale getirilmiştir. Aktif hale getirildiği bilgisi verilmemiştir. Ben hattımın iptal edilmiş olduğunu bilerek başka oparotorden hizmet almaya başladım. 6 ay sonrasında adresime yazı bildirimi 5 fatura 452.50 tl fatura bedeli ibraz edilmiştir.

Hattımı iptal ettirme işlemi yaptırmadan önce faturalar sms ve mail olarak gönderiliyordu. Bu 6 ay süre içerisinde ne mail ne sms nede baskılı fatura olarak tarafıma faturalar gönderilmemiştir. Faturalar ulaştırılmadığını ve almadığım hizmetin ve ulaştırılmayan fatura bedelini ödemiyorum.

Aydın 92 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön