05 Mayıs 2014

TTNET Abonelik İşlemi!

İnternet aboneliği başvurusu yapmak için TTNET müşteri hizmetlerini aradım , bulunduğum adresi verdim bana ''bulunduğunuz bölgenin alt yapısı uygun değil bu sebeple abonelik işlemini yapamayacağız'' dendi.

Bende dedim ki hanımefendi oturduğumuz bölge de çevremiz de bulunan evler de tel ve net hattı mevcut ne demek alt yapı uygun değil. Bana bölge bayi ile görüşmem gerektiği söylendi. Bayiye gittim durumu anlattım kontrol edeceklerini söylediler , iki gün sonra bayi tarafından arandım , çevreniz de bulunan evlerin Telefon ve net hatlarının eski olduğunu ve TEDAŞ direklerini kullanarak çektiklerini artık TEDAŞ direklerini kullanmalarının yasak olduğunu söylediler. Kullanmayın direk dikin o zaman!

Güven 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön