20 Eylül 2013

TTNET Abonelik İptalinde Yaşanan Sıkıntılar!

01. 09. 2013 tarihinde TTNET online işlem merkezinden aboneliğimi iptal edip, yaklaşık 3(üç) gün içerisinde de Antalya Kumluca merkez ofisinize giderek ıslak imza ile dilekçemi doldurdum ve aktif irtibat numaramı güncelleştirdim. 18. 09. 2013 tarihinde kontrol amaçlı online işlem merkezine giriş yaptığımda benim onayım ve isteğim dışında 12. 09. 2013 tarihinde hattımı tekrar aktifleştirmişler.

Benim dilekçeme ne oldu? Yırttılar mı, yaktılar mı, çöpe mi attılar? Neden aranmadım veya beni aramanızın anlamı ne nüfus cüzdan fotokopisi ve dilekçem ile iptal başvurumu onaylamışım zaten. Bakkal dükkanı mı işletiyorsunuz Türkiye'nin en eski İnternet sağlayıcısısınız. Maddi ve manevi zarara soktunuz beni.

Ercan 82 Okunma

Cevaplar

  • Ercan23 Eylül 2013

    Evet bana geri dönüş yapıldı ve Belirtilen ofisten bir çıktı alıp almadığım soruldu.Bana akıl verir gibi.Çıktı alsam zaten resmi bir evrak olur ve yasal işleme başvururdum.Hattımın kapanması için 14.09.2013 tarihinde teyit için arandım.Onay verdim 24 saat içinde hattımın tamamen kapanacağı söylendi.Fakat 23.09.2013 tarihinde işlem durumu hala açık tamamlanmamış görünüyor.Hizmetiniz sıfır.Ve şikayetim için arayan görevliye hattımı kapatmasını rica ettim hattımın kapalı olduğunu bir işlem yapmama gerek olmadığını söyledi.hattımın kapatıldığına dair dilekçe vererek nerden bilgi alabilirim diye sorduğumda böyle bir birimimiz yok dediler.Nasıl olmaz?Hattımın kapaltıldığını söyledi ve beş dakika sonra başka bir müşteri temsilcisi beni arayarak hattımı kapatmak için onay aldı.Nasıl bir kurumsunuz anlamış değilim....

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön