12 Ekim 2013

TTNET Abonelik İptalimi Yapmıyor!

TTNET kullanıcısıydım. Ekimin 7'sinde telefon ile aboneliğimi iptali için aradım ve kayıt oluşturuldu. Ekimin 9'unda müşteri hizmetlerine giderek ıslak imzamı attım. Fakat; müşteri hizmetlerini aradım hala aboneliğimin askıda olduğunu söylüyorlar.

Eğer 10 gün içerisinde iptal işlemi gerçekleşmezse aboneliğimin devam edecek aynı işlemleri tekrar uygulamak zorunda kalacağım ve de faturaya da yansıtacaklar. Hemen aboneliğimin iptalini yapmalarını istiyorum. Yoksa yasal haklarımı kullanacağım.

Ali 433 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön