19 Eylül 2013

TTNET Abonelik İptali Yokuşa Sürülüyor!

2007 yılından beri internet/Tivibu/telefon abonesiyim. Her ay yaklaşık 90-100 TL fatura ödüyorum. İndirim talebinde bulunduğumda bunu sadece yeni aboneler için olan bir kampanya olduğunu ileri sürdüler. Bütün aboneliklerimi iptal etmek istediğimde görüşme sonlanmadan bütün bağlantılar kesildi ancak hattın tamamen kapatılması için 10 gün içinde cihazlarla birlikte Türk Telekom ofisine uğramam gerektiği söylendi.

Bu kadar basit bir işlem için neden ofise gitmem gerektiğini ve üzerimde taahhüt kalmamasına rağmen cihazları neden geriye vermem gerektiğini anlayamıyorum. Bu işlemin telefonla da yapılabileceğini düşünüyorum. İkincisi mevcut müşterilerin bu kadar değersiz görülmesini aklım almıyor.

Gulsen 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön