13 Mart 2015

TTNET Abonelik İptali Yerine Dondurulması!

24/10/2014 tarihinde ıslak imzalı formum ile birlikte iptal başvurusunda bulundum. TTNET'ten gelen arama ile iptal isteğimi teyit ettim. Sunulan alternatifleri kabul etmedim. Sadece iptalini istediğimi belirttim. 1 ay sonra tekrar fatura geldiğinde kalan faturadır diye düşünüp, ödedim. Ancak 10 liranın altında olduğu için diğer aylara aktarılan faturalar gelmeye devam etti.

Çağrı merkezini aradığımda aboneliğimin iptal edilmediğini, dondurulduğunu söylediler. Söz konusu konuşmaları gerçekleştiren Türkçe anlamadan yoksun çalışanınız nedeniyle oluşan mağduriyetimin varsa aktarılan sorunumu anlayabilecek kapasitede bir çalışanınız tarafından çözümlenip tarafıma yazılı bilgi verilmesini istiyorum.

Seçil 1.320 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mart 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön