20 Şubat 2013

Ttnet Abonelik İptali Yaptırdığım Halde Fatura Gönderildi!

488 ** ** nolu telefona bağlı internet hizmetinden yararlanmaktaydık. Haziran 2012 tarihinde internet hizmetini kullanmadığımızdan Küçükyalı Telekom binasına giderek iptali için başvuru yaptık. Bize 1 ay içerisinde bir fatura daha geleceğini söyleyerek iptal dilekçemizi aldılar. 1 ay sonra gelen faturayı da yatırdık. Bu süre içerisinde internet hizmeti almadık. Geçen ay cep telefonu ile 38 tl borcunuz var mesajı aldık. Bu borcun hizmet almadığımız halde neye istinaden oluştuğunu ilgili müşteri hizmetleri açıklayamadılar. Bu borcu kabul etmediğimiz için tekrar dilekçe alındı. Hala cep telefonu ile borç mesajı almaktayız. Bu borcun iptalini istiyoruz. Konu ile ilgili bilgi bekliyoruz.

Soykan 28 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön