30 Ağustos 2013

TTNET Abonelik İptali Yapmıyor!

2 hafta önce istanbul'a taşındım ve fiber internet başvurusunda bulundum. en fazla 1 hafta içerisinde bağlanacağı söylenen internet hattım 15 gün geçmesine rağmen hala bağlanmadı. bütün işlerim aksadı. bu arada müşteri hizmetleri 4 kez şikayet kaydı oluşturdu ama onunla alakalıda bir dönüş olmadı. bugün mesaj aldım ve bağlantı başvurumun gerçekleşmediğini öğrendim. müşteri hizmetlerini arıyorum anacak kimse ne için iptal edildiğini bilmiyor. tekrar kayıt oluşturmalarını istedim ama ilk başvuru yaptığın yere git diyorlar, yani tam bir sinir harbi, abone yapmamak için mi eğitim aldılar bilmiyorum.

Emre 29 Okunma

Cevaplar

  • Emre 10 Eylül 2013

    Bir ay oldu ama hala problemim cozulmedi

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön