TTNET Abonelik İptali İçin Uğraştırıyor.

Ezgi K. |

TTNET ADSL kapatma başvurusu yaptıktan sonra şubeye gidip ıslak imzamı verdim ve hattın kapanmasını beklerken yine pazarlama adı altında TTNET'in defalarca aramasına maruz kaldım. Bu da yetmiyormuş gibi kelime oyunlarıyla kendilerine göre dondurma işlemini kabul ettiğimi varsayarak iptal işlemimi iptal ettiler.

Bunu da kabul etmedikleri gibi hiçbir işe yaramayan şubelerine de defalarca gidip zaman harcamama neden oldular. En son iptal işlemini tekrarlamak için gittiğim yetersiz şubeleri de bu işlemi gerçekleştirmediği gibi dondurma işlemini iptal ederek internet hattımı tekrar aktif etmiş. Hem istemediğim işlemleri bile bile yapın hem de hatanızı düzeltmeyin! Bir daha kapınızdan geçmem!

Etiketler :

Üyelik / Paket İptal Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Nisan
  17:02

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 25 Mart
  09:57

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.