03 Nisan 2013

Ttnet Abonelik İptali İçin Ne Yaptıysam Olmadı!

1 Nisan 2013 Tarihi itibari ile Ttnet ve telefon aboneliğimin iptali için telekom iletişim noktası kimlik fotokopim iptal dilekçelerim le başvurdum ama 03 Nisan hala internetim aktif kapatılması için internet sayfalarından online işlem merkezine girerek iptal talebinde bulundum ve ttnet i telefonla da arayarak iptal olmasını istedim bana verilen cevap onay süresinde iptal edemiyoruz arkadaşlar size dönecek dediler.

Kapatmak için bütün yolları denediysem de başarılı olamadım. Aktif olduğu sürece fatura olarak yansıtacaklardır kesinlikle böyle bir faturayı kabul etmediğimi beyan ederim biran önce mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Yasin 66 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön